Śródziemie: Cień Wojny zbiera wyśmienite recenzje! Nowy zwiastun obszernie prezentuje grę!

Już 10 października do sprzedaży trafi długo wyczekiwana gra Śródziemie: Cień Wojny. Zagraniczne redakcje miały już możliwość ograć tytuł i wystawić mu pierwsze recenzje, które – jak się okazuje – są bardzo pochlebne. Oto jak oceniły grę najpopularniejsze portale: 

  • Game Informer – 95 / 100
  • COGconnected – 94 / 100
  • Critical Hit – 90 / 100
  • Game Rant – 90 / 100
  • DualShockers – 85 / 100
  • Xbox Achievements – 85 / 100
  • PlayStation Universe – 80 / 100
  • Polygon – 75 / 100
  • PC Gamer – 73 / 100
  • GameSpot – 70 / 100

Krytyków zachwyciły przede wszystkim przedstawione sceny walki, różnorodność otwartego świata, rozbudowany tryb nemesis oraz fabuła. Ponadto do sieci trafił nowy zwiastun gry, w którym zostały zawarte wszystkie najważniejsze informacje o produkcji. Lektorem w trailerze jest… Ork, który z humorem wprowadza nas w świat Śródziemia.

https://www.youtube.com/watch?v=PFn_MDXfG8I

Zobacz również: Fenomenalny zwiastun aktorski gry Śródziemie: Cień Wojny! Sam wybierz jego zakończenie!

Śródziemie: Cień Wojny jest kontynuacją wysoko ocenianej gry Śródziemie: Cień Mordoru. Stworzone przez Monolilth Productions Śródziemie: Cień Wojny nawiązuje do fabuły z poprzedniej części gry, dzięki czemu powrócimy do krain Mordoru jako Tailon oraz Kelebrimbor. Będziemy musieli stanąć przeciw licznym wojskom wroga oraz sprawić, aby cały Mordor zwrócił się przeciwko Czarnemu Panu – Sauronowi.

Wydarzenia w Śródziemie: Cień Wojny rozgrywają się w okresie czasowym pomiędzy Hobbitem a Władcą Pierścieni. Gracze zagłębią się w bogatszy niż dotychczas, mocniej spersonalizowany oraz bardziej obszerny świat pełen bohaterów oraz czarnych charakterów, kultowych lokacji, znanych przeciwników oraz zupełnie nowych postaci, których historia nie została jeszcze opowiedziana.

Źródło: PPE.pl / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Interactive Entertainment

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?