Star Wars Battlefront II wypełniony po brzegi contentem!

Trzeba przyznać, że Battlefront (który trafił na półki sklepowe w 2015 roku) pomimo świetnych zapowiedzi, okazał się totalną porażką. Braki w zawartości bardzo szybko sprawiły, że gracze zwyczajnie rzucili ten tytuł w kąt. EA oraz DICE próbowało naprawić swoje błędy szeregiem DLC, które w rzeczy samej bardzo wzbogaciły podstawową wersję, jednak było już zdecydowanie za późno. Trudno w to uwierzyć, ale wszystko wskazuje na to, że Electronic Arts bardzo do serca wzięło sobie zarzuty graczy.

Dzisiaj opublikowany materiał promocyjny Battlefornta II wyraźnie kładzie nacisk na conent. Zgodnie z filmikiem ma być go mnóstwo i to już w podstawowej wersji gry. Gracze będą mogli wybierać w grach sieciowych z wachlarza 18 map – dla porównania w poprzedniej odsłonie mieliśmy do czynienia zaledwie z czterema. Same mapy mają być urozmaicone wielorakimi pojazdami, machinami i stanowiskami, które będą siać pożogę na naszych przeciwników. Nawet samych stron konfliktów będzie kilka, a każda z nich będzie mieć unikalny wygląd oraz specyfikacje.

Zobacz również: Nowy zwiastun Assassin’s Creed Origins przedstawia Zakon starożytnych!

To nie wszystko! Gracze, którzy nie przepadają za sieciowymi potyczkami, też znajdą coś dla siebie, gdyż Battlefront II ma posiadać bardzo bogatą i ciekawą kampanię dla jednego gracza, w której wcielimy się w Iden Versio, członkinię elitarnego oddziału Inferno Squad.

Wszystko to można streścić jednym zdaniem: Battlefront II zapowiada się świetnie! Niestety jednak poprzednia część również zwiastowała niesamowite przeżycia podczas rozgrywki, a wyszło z tego wszystkiego tyle, co nic. Trzymam mocno kciuki za tą produkcję, aby chociaż tym razem nie skończyło się na pustych słowach i liczbach. 

Zachęcam do zapoznania się z rzeczonym materiałem wideo poniżej, jest co oglądać!

https://www.youtube.com/watch?v=ckttkudhvZo

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?