“Uncharted 4: Kres Złodzieja” – znowu opóźnione!

Sony po raz kolejny przesunęło premierę swojego hitu „Uncharted 4: Kres Złodzieja”. Najpierw gra miała ustaloną premierę pod koniec 2015 roku, następnie przesunięto ją na marzec 2016. Ostatecznie gra miała zawitać w sklepach pod koniec kwietnia, ale teraz dowiadujemy się, że prawdopodobna data premiery to 10 maj 2016 roku. Tylko jaki jest tym razem powód przełożenia premiery tego oczekiwanego hitu?

– Prace nad grą zmierzają już ku końcowi i jeszcze w tym miesiącu zostanie ona ozłocona, więc płyty trafią do tłoczni. Chcemy sprostać ogromnemu zainteresowaniu jakie towarzysz tej grze, w związku z czym podjęliśmy decyzję o przełożeniu premiery gry o dwa tygodnie. Uzyskamy dzięki temu czas na produkcję dodatkowych płyt. Zdajemy sobie sprawę, że takie wieści mogą wprowadzić rozczarowanie wśród graczy, za co najmocniej przepraszamy. Na pocieszenie powiem wam, że najnowsze przygody Nathana Drakea są świetne i naprawdę warto będzie wam poczekać na nie trochę dłużej – tłumaczy Shawn Layden, szef amerykańskiego działu PlayStation. Na otarcie łez przypominamy, że w ten weekend czeka na was otwarta beta tej produkcji. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj

Czytaj także: „Mass Effect: Andromeda – nowe informacje!”

kcja zapowiedzianej jako ostatniej już części serii rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach ukazanych w Uncharted 3: Oszustwo Drake`a. Tym razem nasz szalony poszukiwacz przygód jest na tropie skarbu pirata Henry`ego Avery. Od wykonania tego zadania zależy życie brata Nathana – Sama, który do niedawna jeszcze uchodził za zmarłego. Zatem na nic się zdało postanowienie naszego głównego bohatera o zakończeniu kariery poszukiwacza skarbów. Po raz kolejny musi opuścić przyjemne życie rodzinne z Eleną, aby rzucić się po raz kolejny w niebezpieczny wir zdarzeń, a my będziemy mu w tym towarzyszyć. Na szczęście z pomocą przyjdą nam znane i lubiane postacie takie jak Sully.

W tej części gry przyjdzie nam przemierzać różne lokalizacje globu takie jak piracką kolonie Madagaskaru – Libertalii, przy czym w tej odsłonie cały czas będzie towarzyszyć nam Sam. Rozgrywka gry nie będzie różnić się od tej znanej z poprzednich części. Przyjdzie nam kierować Drakiem podczas licznych strzelanin, gier logicznych czy eksploracji nieznanego nam terenu.

Premiera gry – 10.05.2016 tyko konsole PlayStation 4.

Źródło: ign.com/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Autor "Komiksowej genezy superbohaterów", wielbiciel kina super bohaterskiego, gier oraz komiksów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?