Mass Effect: Andromeda – nowe informacje!

Electronic Arts oraz BioWare podaje nowy przedział czasowy w jakim możemy oczekiwać premiery najnowszej gry ze świata „Mass Effect”.

Andromeda pojawi się w pierwszym kwartale 2017 roku, który będzie czwartym kwartałem rozliczeniowym studia. Taką informacją podzielił się z nami Blake Jorgensen, który odpowiada za rozliczenia w Electronic Arts.

Czytaj także: „AC: Syndicate – Ostatni Maharadża” – zobaczcie zwiastun nowego DLC

– Mamy przed sobą naprawdę trudny, a zarazem naprawdę dobry rok. W trzecim kwartale wypuszczamy na rynek strzelaninę Battlefield, natomiast nasz partner Respawn Entertainment jest w produkcji drugiego tytułu z serii Titanfall. W pierwszym kwartale zobaczymy kontynuację Mirrors Edge, zaś czwarty przyniesie nam Mass Effect – twierdzi Jorgensen.

Szczegóły fabuły gry dalej nie są znane. Wiemy natomiast, że Andromedzie będziemy świadkami losów nowego bohatera, a na naszej drodze spotkamy postacie z oryginalnej trylogii.

Przypominamy że Andromeda początkowo miała wylądować na naszych półkach w okresie świątecznym 2016 roku. Jednak okazuje się, że przyjdzie nam na ten tytuł jeszcze trochę poczekać.

Źródło: gamespot.com/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Autor "Komiksowej genezy superbohaterów", wielbiciel kina super bohaterskiego, gier oraz komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?