Batmobil z “Batman v Superman” w “Rocket League”

Już niedługo każdy będzie miał okazję przejechać się Batmobilem z “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”. Stanie się tak za sprawą rozszerzenia do popularnej multiplayerowej gry “Rocket League”, które zadebiutuje już 8 marca tego roku. Poniżej możecie zobaczyć jego teaser:

https://www.youtube.com/watch?v=qhRkL3YFYac

To nie pierwszy raz gdy twórcy “Rocket League” wydają DLC na znanej na całym świecie filmowej licencji. W październiku ubiegłego roku pojawił się bowiem Car Pack z “Powrotu do Przeszłości” w którym mogliśmy zasiąść za kierownicą słynnego DeLoreana. Oprócz Batmobila w pakiecie znajdą się flagi, dzięki którym każdy z graczy będzie mógł oznaczyć swój pojazd symbolami trójki bohaterów filmu, Batmana, Supermana oraz Wonder Woman. W Stanach za to DLC gracze zapłacą niespełna 2 dolary, nie wiadomo jeszcze jednak jak będzie wyglądała jego cena na rynku europejskim.

“Rocket League” to entuzjastycznie przyjęta gra sportowa, w której  gra się w specyficzną odmianę piłki nożnej, sterując zasilanymi napędem rakietowym samochodami. Za jej powstanie odpowiada firma Psyonix. Grę możemy zakupić na platformie Steam od 7 lipca ubiegłego roku.

źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: Steam

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?