Star Wars Battlefront II – wyciek zwiastuna gry!

[AKTUALIZACJA] – W sieci pojawił się własnie oficjalny teaser nadchodzącej gry Star Wars Battlefront II. Miłęgo oglądania:

https://www.youtube.com/watch?v=L0Gre2kx4DI

Już za kilka dni, podczas Star Wars Celebration w Orlando, zaprezentowana miała być pierwsza zapowiedź Star Wars Battlefront II – kolejnej edycji najlepiej sprzedającej się gry wideo spod znaku Gwiezdnych Wojen. Dlaczego miała? Ponieważ krótki, trwający niewiele ponad 30 sekund zwiastun w jakiś sposób trafił do sieci już teraz. Najwyraźniej nastąpił drobny wyciek…

https://www.youtube.com/watch?v=TgUWJgV2poM

Zobacz również: Czy Battlefront II podniesie serię z kolan?

Jak możemy się przekonać z powyższego materiału, twórcy poszli za głosem fanów i umieścili w grze nie tylko realia Oryginalnej Trylogii, ale i Prequeli oraz Przebudzenia Mocy! Zagrać będziemy mogli zatem postaciami ze wszystkich epok, takimi jak Yoda, Darth Maul, Kylo Ren oraz Rey. W grze znajdzie się również kampania singleplayer, w której prawdopodobnie wcielimi się w kobietę służącą w szeregach Imperium jako pilot. Za kilka dni poznamy więcej szczegółów na temat produkcji i być może zobaczymy nieco dłuższą wersję zwiastuna.

Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: Star Wars Battlefront II Official Teaser 

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?