Sequel Horizon: Zero Dawn już w drodze?

Horizon: Zero Dawn miał swoją premierę na początku marca tego roku. Produkcja okazała się sporym sukcesem dla studia Guerilla Games, więc zapewne nikogo nie zdziwi fakt, że słyszy się już o dalszym rozwoju tej marki.

Podczas wywiadu z Game Informer pracownicy Guerilla Games podzielili się swoją wizją na temat ewentualnej kontynuacji przygód Aloy. Sam szef scenarzystów – John Gonzalez przyznaje, że już w głowie układa plan wydarzeń fabularnych dla Horizon: Zero Dawn II!

Cieszy nas fakt, jak dobrze gracze przyjęli postać Aloy i potrafili się z nią zżyć. Jeżeli zaczniemy pracować nad Horizon: Zero Dawn II, to naszym celem będzie uszanowanie tej relacji poprzez stworzenie jeszcze lepszej fabuły.

https://www.youtube.com/watch?v=PS6z1DtWgDU

Oliwy do ognia dolał reżyser pierwszej części gry Mathijs de Jonge:

To był dla nas naprawdę duży projekt i cieszymy się, że się udał. Niektóre elementy nie wyszły tak dobrze jak inne, ale to naturalne, biorąc pod uwagę rozmach tego projektu. Oczywiście przyglądamy się krytyce graczy. Jest ona częścią naszego planowania przyszłości marki.

Jakie zmiany chcielibyście zobaczyć w drugiej części? A może czeka na Was jeszcze pierwsza odsłona Horizon? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: ppe.pl/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Autor "Komiksowej genezy superbohaterów", wielbiciel kina super bohaterskiego, gier oraz komiksów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?