Dziś europejska premiera Horizon: Zero Dawn

Dziś, 1 marca ma miejsce europejska premiera gry akcji z elementami RPG – Horizon: Zero Dawn, produkcji studia Guerilla Games, wydanej przez Sony.

Ziemia nie należy już do ludzi w tym tytule, oferującym ciekawe podejście do tematyki postapokaliptycznej. Teraz naszą planetą rządzą na wpół oszalałe maszyny, często podobne do dinozaurów. Bohaterka gry, Aloy została porzucona przez swoje plemię. Teraz musi przeżyć w brutalnym świecie i odkryć swoje przeznaczenie. Gra oferuję ciekawe połączenie tematyki prehistorycznej, gdzie ludzie żyją w koczowniczych plemionach i polują na wielkie bestie – z zaawansowanym technologicznie światem przyszłości (którego elementem są te wielkie bestie, w rzeczywistości będące maszynami).

https://www.youtube.com/watch?v=9HTHnPqF3To

Gra wychodzi tylko na PlayStation 4.

Cena gry waha się w zależności od edycji i wynosi od 230 do 260 złotych za edycję zwykłą i 460 złotych za edycję kolekcjonerską (w skład której, oprócz fizycznej wersji gry, wchodzą dodatkowe ubrania i bronie oraz materiały w grze, artbook, figurka, solidne pudełko i ekskluzywny dynamiczny motyw PS4) . W sklepie PS Store dostępne są cyfrowe wersję za 250 złotych za edycję zwyczajną oraz 294 za Cyfrową edycję Deluxe (z dodatkowymi ubraniami, broniami i materiałami i oraz cyfrowym albumem z grafikami z gry).

Zobacz również: Horizon Zero Dawn – recenzja gry!

Horizon

Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?