CD Projekt RED gratuluje Horizon Zero Dawn!

CD Projekt RED zamieścił na swoim Twitterze gratulacje dla Guerrilla Games! Studio napisało, że zakochało się w ich najnowszej produkcji Horizon Zero Dawn i przesyła gratulacje od siebie i wiedźmina Geralta. Załączono do tego również grafikę, na której Biały Wilk przybija piątkę z Aloy. Ponieważ zarówno Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i Horizon Zero Dawn ofierują rozległe, otwarte światy wypełnione zadaniami, obie produkcje często są porównywane do siebie. Wygląda na to, że studia chcą pozostać w tonie serdecznej rywalizacji.

Po sympatycznym wpisie CD Projekt RED musieliśmy się odwdzięczyć! Oto Geralt i Aloy w przyjacielskiej rywalizacji.

Guerrilla Games odpowiedziała bowiem już następnego dnia, publikując grafikę, na której ich bohaterka stoi ramię w ramię z Geraltem na tle księżyca.

Zobacz również: Rekordowa ilość graczy w beta-testach Tom Clancy’s Ghost Recon: WildlandsHorizon Zero Dawn zestawia ze sobą dwa wyraźnie kontrastujące elementy – bujny i żywy świat pełen naturalnego piękna ze wzbudzającą podziw wysoce rozwiniętą technologią. Te nietypowe małżeństwo tworzy dynamiczną kombinację zarówno dla eksploracji świata, jak i samego gameplayu. W jaki sposób mechaniczne stworzenia zdominowały świat i jaki jest ich cel? Co stało się z poprzednią cywilizacją zamieszkującą tę planetę? Przeszukaj każdy zakątek tego świata pełnego wartościowych reliktów z przeszłości i zagadkowych budowli w celu odkrycia swojej przeszłości i wielu sekretów zapomnianej krainy.

Gra jest już dostępna, jednak wyłącznie na konsole PlayStation 4.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: twitter.com

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?