Będzie kontynuacja Horizon: Zero Dawn ?! Zobaczcie efektowny zwiastun!

Nowa produkcja od studia Guerrilla Games zdobyła już spore zainteresowanie wśród graczy. Nic więc dziwnego, że pojawiają się już pytania na temat przyszłości tej marki. Okazuje się, że Sony jest już teraz zadowolona z zamówień przedsprzedażowych tej gry.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji graczy. Pre-ordery wskazują, że są oni podekscytowani nowymi doświadczeniami, jakie niesie ze sobą gra (…) Jeszcze nic nie zostało ogłoszone, ale myślę, że istnieje spory potencjał w tym tytule, aby rozpoczął on dla nas nową serie gier – przyznał w rozmowie z serwisem MCV Jon Edwards z Sony Interactive Entertainment UK.

Dodatkowo w sieci zadebiutował najnowszy zwiastun gry Horizon: Zero Dawn. Jeżeli ktoś waha się nad zakupem powyższego tytułu to poniższe wideo powinno rozwiać jego wątpliwości. Materiał jest krótki, ale trzeba przyznać bardzo efektowny, ponieważ ukazuje on dynamiczne elementy rozgrywki.

https://www.youtube.com/watch?v=O9KmP1sUCTQ

Wciel się w wytrawną łowczynię Aloy oraz zbadaj żywy i bujny świat zamieszkały przez tajemnicze, zmechanizowane stwory. Wyrusz w atrakcyjną i emocjonalną podróż i rozwikłaj zagadki enigmatycznych plemion, starożytnych artefaktów i zaawansowanej technologii, która zdecyduje o losie planety, a także samego życia.

Horizon Zero Dawn zestawia ze sobą dwa wyraźnie kontrastujące elementy – bujny i żywy świat pełen naturalnego piękna ze wzbudzającą podziw wysoce rozwiniętą technologią. Te nietypowe małżeństwo tworzy dynamiczną kombinację zarówno dla eksploracji świata, jak i samego gameplayu. W jaki sposób mechaniczne stworzenia zdominowały świat i jaki jest ich cel? Co stało się z poprzednią cywilizacją zamieszkującą tę planetę? Przeszukaj każdy zakątek tego świata pełnego wartościowych reliktów z przeszłości i zagadkowych budowli w celu odkrycia swojej przeszłości i wielu sekretów zapomnianej krainy.

Gra ukaże się 28 lutego 2017 roku (świat) wyłącznie na konsole PlayStation 4.

Źródło: planetagracza.pl/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Autor "Komiksowej genezy superbohaterów", wielbiciel kina super bohaterskiego, gier oraz komiksów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?