Poznajcie maszyny z gry Horizon: Zero Dawn!

Premiera gry Horizon: Zero Dawn zbliża się wielkimi krokami. Dlatego Sony Interactive Entertainment zdecydowało się opublikować aż dwa nowe materiały wideo, które ukazują nam maszyny, które zdominowały świat gry. Nowe materiały możecie zobaczyć o odtwarzaczu poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=CfaaWsrjSfU

https://www.youtube.com/watch?v=V-5tNTfVEJQ

Wciel się w wytrawną łowczynię Aloy oraz zbadaj żywy i bujny świat zamieszkały przez tajemnicze, zmechanizowane stwory. Wyrusz w atrakcyjną i emocjonalną podróż i rozwikłaj zagadki enigmatycznych plemion, starożytnych artefaktów i zaawansowanej technologii, która zdecyduje o losie planety, a także samego życia.

Horizon: Zero Dawn zestawia ze sobą dwa wyraźnie kontrastujące elementy – bujny i żywy świat pełen naturalnego piękna ze wzbudzającą podziw wysoce rozwiniętą technologią. Te nietypowe małżeństwo tworzy dynamiczną kombinację zarówno dla eksploracji świata, jak i samego gameplayu. W jaki sposób mechaniczne stworzenia zdominowały świat i jaki jest ich cel? Co stało się z poprzednią cywilizacją zamieszkującą tę planetę? Przeszukaj każdy zakątek tego świata pełnego wartościowych reliktów z przeszłości i zagadkowych budowli w celu odkrycia swojej przeszłości i wielu sekretów zapomnianej krainy.

Przypominamy, że gra zadebiutuje na polskim rynku już 1 marca 2017 roku, tylko na konsolach PlayStation 4.

Źródło: comingsoon.net/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Autor "Komiksowej genezy superbohaterów", wielbiciel kina super bohaterskiego, gier oraz komiksów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?