Twórcy Evolve i Left 4 Dead przygotowują co-op shootera w klimatach dark fantasy!

Perfect World Entertainment ogłosiło właśnie współpracę z Turtle Rock nad nowym tytułem AAA, w który będziemy mogli zagrać na PC oraz konsolach. Jak można było przewidzieć, szykuje się tytuł free-to-play w trybie co-op.

Tworzymy nową serię umieszczoną w zupełnie nowym uniwersum, które wpływa na styl gry w sposób, jaki nasza społeczność uwielbia, i jaki jest oczekiwana od Turtle Rock. Koncentrujemy się na tym, co robimy najlepiej – wywołujące szybsze bicie serca gry akcji w trybie co-op. Mając Perfect World jako partnerów, będziemy mieli na pierwszym miejscu potrzeby naszych graczy, doskonaląc nasz projekt na podstawie tego, w jaki sposób oni prowadzą swoje rozgrywki. Nie możemy się doczekać, aby pokazać, co mamy na podorędziu – mówi Phil Robb, jeden ze współzałożycieli Turtle Rock.

 To będzie wielkie przedsięwzięcie. Perfect World Enterteinment rozrastało się przez dekadę, zawsze szukając solidnych developerów w celu tworzenia fajnych gier. Cieszymy się, że mogliśmy pracować z deweloperami takimi jak Cryptic, Tuque, Runic czy Unknown Worlds. To wspaniale, że działamy ramię w ramię z Turtle Rock, dodając ten nowy projekt do naszego portfolio. Czekamy na moment, gdy będziemy w pełni wspierać Turtle Rock jako partnerzy i czekamy z niecierpliwością na pokazanie światu ich nowej gry – dodał jeszcze Yoon Im, szef Perfect World.

Zobacz również: Carrie Fisher podkłada głos w Dishonored! Wiedzieliście o tym?

Nie znamy jeszcze tytułu gry. Ma ona być swojego rodzaju duchowym sukcesorem Left 4 Dead, choć zabraknie tam zombie. Planowana jest pełnokrwista pozycja w klimatach dark fantasy na silniku Unreal Engine. Najwcześniejsza data wypuszczenia to prawdopodobnie nie wcześniej niż 2018 rok. 

Źródło: gamespot.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?