The Illuminati
The Illuminati

Zespół The Illuminati na nowej grafice z Doktor Strange w multiwersum obłędu!

Od premiery filmu minęło już sporo czasu. Doktor Strange w multiwersum obłędu wciąż budzi mnóstwo emocji wśród fanów, a już niedługo zawita on na platformę Disney +. W Internecie możemy znaleźć oficjalną grafikę ukazującą cały zespół Illuminatów.

Na grafice widzimy wszystkich członków The Illuminati – Profesora X, Kapitan Carter, Black Bolta, Kapitan Marvel, Reecha Richardsa i Mordo. Postaci, a raczej ich postury prezentują się naprawdę ciekawie.

Rodzi się pytanie kiedy, i czy w ogóle doczekamy się powrotu kogoś z widzianych tutaj postaci na wielki ekran. Warto zaznaczyć, że produkcja pojawi się już 22 czerwca na platformie Disney+!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Superprodukcja Marvel Studios jest częścią tzw. IV Fazy Kinowego Uniwersum Marvela. W nowym filmie Doktor Strange z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, przemierzy zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy tocząc walkę z tajemniczym przeciwnikiem. W drugiej części przygód czarownika na pewno powrócą znane twarze z poprzedniego filmu (Christine Palmer, Mordo, Wong), ale pojawią się też postaci z innych produkcji MCU (Wanda Maximoff/Scarlet Witch) oraz produkcji superbohaterskich spoza MCU (Patrick Stewart jako Charles Xavier/Profesor X).

Gwiazdami filmu Disneya są Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez i Benedict Wong. Na stołku reżyserskim zasiadł Sam Raimi (trylogia Spider-Man), scenariusz napisał Michael Waldron (Loki), a muzykę do filmu skomponował  Danny Elfman (Spider-Man, Batman).

Film zadebiutował 6 maja 2022 roku.

Zobacz również: Jakiego Spider-Mana zobaczymy najszybciej na wielkim ekranie?


Źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?