Gdzie Chris Hemsworth trzyma młot Thora? Poznaj 5 ciekawostek o aktorze!
Gdzie Chris Hemsworth trzyma młot Thora? Poznaj 5 ciekawostek o aktorze!

Wycięta scena z filmu Thor: Miłość i grom trafiła do sieci. Zeus mógł odegrać znacznie większą rolę!

Thor: Miłość i grom to film, w którym jak wiemy wycięto naprawdę sporo scen w oficjalnej wersji. Teraz nie tylko zawitał on na platformę Disney+, w sieci możemy zobaczyć kolejną już scenę, która została wycięta z produkcji. A mogła być jedną z lepszych w filmie!

Widzimy tutaj dłuższy i o dziwo spokojny dialog Thora z Zeusem. Ten uczy go na temat mocy. Mówi, że błyskawicę można stworzyć w łatwy sposób. Dokładniej, jak słyszymy w wyciętej scenie “Power comes from the heart…”. Oczywiście oznacza to, że moc pochodzi z serca, co szybko łapie bóg piorunów i opanowuje moc strzały. Sama scena ma olbrzymi potencjał i oglądając ją możemy mieć pretensje, że została wycięta z finalnej wersji.

No i warto napisać o samym zakończeniu sceny. Thor i Jane podróżujący na kozach, które ten dostał w prezencie. Doprawdy mistrzowska scena, która powinna pojawić się w produkcji. Wielka szkoda, że prawdopodobnie nigdy nie ujrzymy olbrzymiej ilości materiału, która finalnie została wycięta.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W filmie Marvel Studios Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) – galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot. Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Premiera Thor: Miłość i grom miała miejsce 8 lipca 2022 roku.

Zobacz również: Co dalej z Thorem w MCU?


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?