Daredevil
Daredevil

Strój Daredevila w pełnej okazałości ukazany na fanowskiej grafice!

Jak wiemy, w serialu She-Hulk pojawi się Matt Murdock. Uwielbiana przez fanów postać Daredevila zadebiutowała w MCU już w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Teraz jednak zrobi to tak jak należy, w nowym, żółto-czerwonym kostiumie inspirowanym kartami komiksów.

Jorik Halb to świetny grafik, który tworzy różnych bohaterów w kreskówkowym stylu. Tym razem zabrał się za postać Daredevila. Jego grafika idealnie pokazuje nam całą postać i nowy kostium w świetnej jakości. Trzeba przyznać, że Matt Murdock w MCU będzie prezentował się zacnie.

Nie wiadomo jeszcze w którym odcinku możemy spodziewać się debiutu postaci. Na pewno nie będziemy na to czekali za długo. Dla przypomnienia jutro premiera 1 odcinka serialu She-Hulk.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. W serialu będzie trochę inaczej. Skutkiem przemiany Jennifer w She-Hulk, będzie wypadek samochodowy oraz przemieszanie się jej krwi z krwią Bannera. Po przemianie zachowała ona swoją inteligencję oraz osobowość.

Premiera serialu już 18 sierpnia na Disney+!

Zobacz również: Kevin Feige jest podekscytowany dalszą przyszłością Thora w MCU!


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?