Spider-Man: No Way Home
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home – kolejna porcja fanowskich plakatów!

Na oficjalny plakat czy trailer filmu Spider-Man: No Way Home z pewnością jeszcze trochę poczekamy, jednak nie przeszkadza to fanom MCU w tworzeniu nowych, przeróżnych plakatów, które z pewnością mogły by być oficjalne.

Widzimy 2 świetne plakaty: Jeden to dobry graficznie projekt z głównymi postaciami jak i z największymi wrogami Petera, natomiast 2 to ciekawa koncepcja 3 kawałków pizzy, które są rozdzielone na 3 różnych Peterów. Ktoś miał fajny pomysł! Co sądzicie?

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU Spider-Man 3: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?