Spider-Man: Bez drogi do domu – Tom Holland i Zendaya pojawili się na gali Złotej Piłki!

Wczoraj o 20:30 w Paryżu miała miejsca gala Ballon d’Or, na której wybrany został piłkarz roku. Jednak niespodziewanie zobaczyliśmy na niej główne gwiazdy Spider-Man: Bez drogi do domu – Toma Hollanda i Zendaye, który oficjalnie promowali tam produkcję Marvela i Sony. 

Widzimy, że świat piłki nożnej, jak i filmów ma wiele wspólnego, a sądząc po zdjęciach – Tom jest zdecydowanie fanem piłki nożnej. Tutaj rodzi się pytanie, kto pierwszy zapytał o zdjęcie? Lewandowski czy Holland?

Tom spotkał się także z tegorocznym zwycięzcą Złotej Piłki – Leo Messim.

Zobacz również: Blade – opis filmu wyciekł do sieci?!

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, Peter Parker zwróci się do Doktora Strange’a o przywrócenie jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More DayNie wszystko jednak pójdzie tak gładko, gdyż wtrącenie się Parkera w zaklęcie Strange’a, poważnie namiesza w multiwersum. Spider-Man w konsekwencji będzie musiał zmierzyć się z Doctorem Octopusem (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx), Sandmanem (Thomas Haden Church), Zielonym Goblinem (Willem Dafoe) oraz Lizardem w wykonaniu Rhysa Ifansa z filmu Niesamowity Spider-Man. Dodatkowo fani oczekują na bardzo prawdopodobny powrót Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda do roli Spider-Manów.

Film trafi do kin 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Gala Ballon d’Or, Twitter

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?