Kadr z filmu Matrix
Kadr z filmu Matrix

Keanu Reeves reaktywuje swój stary zespół

Keanu Reeves po 20 latach reaktywuje swój stary grunge’owy zespół Dogstar. Kapela zapowiedziała, że niedługo czekają nas ekscytujące wieści.

Zapewne wielu z Was nie wie, ale Keanu Reeves w latach 1991 – 2002 grał w grunge’owej kapeli o nazwie Dogstar. Dwie dekady temu zespół zawiesił działalność, lecz oficjalnie powraca. Rok temu zespół założył Instagrama, na którym powiedzili, że wracają, lecz nie było żadnych konkretów. Mieliśmy wiele zdjęć z prób i nic więcej. Teraz okazuje się, że grupa ruszyła z kopyta i już niedługo możemy spodziewać się nowych utworów oraz trasy koncertowej. Dogstar wydał dwa albumy – Our Little Visionary z 1996 roku i Happy Ending z 2000 roku. Dodatkowo wydali EP ze starymi kawałkami z początku istnienia grupy.

Zobacz również: John Wick 4 – recenzja filmu! Mocniej, dłużej, lepiej

Opis ostatniego filmu z Keanu:

Prace na planie filmu John Wick 4: Hagakure  trwały w różnych lokacjach, począwszy od Francji, poprzez Niemcy, a na Japonii kończąc. Reżyserem produkcji ponownie został Chad Stahelski. Scenariusz sporządzili Shay Hatten i Michael Finch. W składzie produkcji znajdują się takie nazwiska jak: Keanu Reeves, Ian McShane, Lance Riddick, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne czy Clancy Brown.

john wick 4 keanu reeves

fot. kadr z filmu John Wick 4


Źródło: brooklynvegan.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Matrix Reaktywacja

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?