Kapitan Ameryka: Biały Wilk
Kapitan Ameryka: Biały Wilk

Kapitan Ameryka: Biały Wilk – czy to prawdopodobny tytuł 2 sezonu serialu?!

Jak wiemy, planowana jest kontynuacja serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Nie wiadomo tylko czy w formie 2 sezonu, aczkolwiek Marvel ma podobno w planach 4 częśc filmu o Kapitanie Ameryce!

Temat kontynuacji serialu jest ostatnio na topie. Jak wiemy Sam oficjalnie stał się jednym Kapitanem w MCU, a Bucky ma zostać Białym Wilkiem. To idealna okazja, żeby przedstawić to w 2 sezonie serialu, jeśli takowy powstanie. Co sądzicie?

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Instagram @marvelreloaded  / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?