anya taylor-joy
anya taylor-joy

Anya Taylor-Joy wkręciła się w gry dzięki roli księżniczki Peach w Super Mario Bros.

Anya Taylor-Joy użycza swojego głosu, by ożywić księżniczkę Peach w nadchodzącym filmie Super Mario Bros. Dzięki tej roli, wkręciła się w gry.

Graczy na całym świecie jest multum. Popularne jest teraz też zarabianie na graniu w gry, poprzez streamowanie czy nagrywanie gameplay’u na YouTube. Wśród gwiazd również znajdą się gracze. Są to między innymi Henry Cavill czy od niedawna Anya Taylor-Joy. Aktorka przyznaje, że wkręciła się w gaming poprzez podkładanie głosu do filmu Super Mario Bros., w którym użyczy głosu księżniczce Peach. Przyznała to podczas rozmowy z Modern Luxury San Diego.

Więc teraz jestem graczem i to jest naprawdę zabawne. Idealnie wręcz. Lubię grać w salonach gier, ponieważ jest tam jak w kinie; Uwielbiam tę ceremonię. Pójdę z całą paczką znajomych. A wspólnie spędzimy godziny w salonie gier.

Ostatniej nocy w soho

kadr z filmu Last Night in Soho

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Czy możemy spodziewać się jakiegoś streama od tej niezwykłej aktorki?

W angielskiej wersji Super Mario Bros głos postaciom podłożą: Chris Pratt (Mario), Charlie Day (Luigi) i Anya Taylor-Joy (Księżniczka Peach). Ponadto w obsadzie znajdują się Keegan-Michael Key jako Toad, Jack Black jako Bowser, Seth Rogen jako Donkey Kong, Fred Armisen jako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek i Sebastian Maniscalco jako Spike.

Za film odpowiadają Universal Pictures, Illumination i Nintendo. Reżyserują Aaron Horvath i Michael Jelenic, a scenariusz napisał Matthew Fogel. Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy.

Premiera animacji Super Mario Bros będzie miała miejsce 7 kwietnia 2023 roku.

Zobacz również: Rączka z Wednesday straszy na ulicach miast!


Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?