alicia silverstone
alicia silverstone

Alicia Silverstone powróciła jako Cher Horowitz ze Słodkich zmartwień!

Podczas tegorocznego finału Super Bowl wiele się wydarzyło. Zdecydowanie największym hitem okazała się informacja, iż Rihanna ponownie jest w ciąży. Niemniej jednak podczas tego wielkiego sportowego wydarzenia miały miejsce inne również warte uwagi zjawiska. Jednym z nich jest Alicia Silverstone, która ponownie wcieliła się w Cher Horowitz!

Cher Horowitz to główna bohaterka filmu Słodkie zmartwienia. Alicia Silverstone wcieliła się w nią w 1995 roku i pomimo upływu lat, aktorka świetnie odnalazła się w swej roli.

Formą w jakiej aktorka powróciła do swej kultowej roli z lat 90. była bowiem reklama firmy Rakuten, która w pełni skupiła się na postaci granej przez Silverstone.

alicia silverstone

fot. kadr z filmu Słodkie zmartwienia

Zobacz również: Hity i kity tygodnia: Netflix z nowym sezonem Ty, Amazon udostępnia polskie pseudo-Pulp Fiction

W wywiadzie dla magazynu Variety aktorka wyraziła swe podekscytowanie tym skromnym, aczkolwiek znaczącym wiele dla samej postaci, powrotem do roli.

Kiedy myślę o Cher i o tym, iż jest najbardziej historyczną filmową zakupoholiczką, pomysł korzystania przez nią z tej aplikacji (Rakuten), jest największym hackiem w historii, stosując funkcję Cash Back za wszystkie zakupy. Czuję, że chciałaby, żeby wszyscy o tym wiedzieli“.

Alicia Silverstone jako Cher Horowitz w reklamie Rakuten


Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Słodkie zmartwienia

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?