Russell Crowe kibicuje Polsce na EURO 2016!

Okazuje się, że jeden z najbardziej utalentowanych aktorów Hollywood – statuetka Oscara mówi sama za siebie – czyli Russell Crowe, jest fanem naszego piłkarskiego zespołu. Potwierdzają to poniższe wpisy gwiazdora na portalu społecznościowym Twitter, w których sławny gladiator kibicuje biało-czerwonym podczas trwającego EURO 2016. Zobaczcie zresztą sami:

Zobacz również: Nice Guys. Równi goście – recenzja

Widać gwiazdy też ludzie i uwielbiają, podobnie jak większość z nas, śledzić tegoroczne rozgrywki w piłce nożnej. Jak myślicie? Czy ze wsparciem walecznego i legendarnego wręcz Maximusa zajdziemy daleko w odbywających się mistrzostwach Europy? Z pewnością, jeśli wykażemy się podobną walecznością, co wspomniany bohater, to nawet po przegranej nikt nie będzie z naszych chłopaków niezadowolony. Zatem do boju!

Z kolei wspomnianego aktora macie okazję wciąż podziwiać na srebrnym ekranie w produkcji zatytułowanej Nice Guys. Równi goście.

Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?