Zobacz jak Luke Evans i Hugh Jackman śpiewają piosenkę z “Pięknej i Bestii”

W ostatnim odcinku brytyjskiego programu rozrywkowego pt. “The Jonathan Ross Show”, pojawili się między innymi Hugh Jackman (“X-Men”) oraz Luke Evans (“Dracula Historia Nieznana”). Obaj aktorzy mieli szansę wcielić się w Gastona, narcystycznego antagonistę z bajki Disneya – „Piękna i Bestia”. Hugh Jackman grał go na Broadwayu. Z kolei, w nadchodzącym filmie, w tej roli zobaczymy Luke’a Evansa. Gospodarz programu skorzystał z tej okazji i namówił aktorów do zaśpiewania piosenki z bajki, aby sprawdzić, który z nich jest lepszym Gastonem. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=149&v=jTB0LjvKMwY

Gaston to piękny i zarozumiały myśliwy, w którym kochały się wszystkie kobiety z wioski, oprócz Belli. Mężczyzna pragnie pojąć ją za żonę, jednak ta odrzuca jego zaloty, ponieważ zakochana jest w Bestii. Gaston w furii i zazdrości stanie się śmiertelnym wrogiem dwojga zakochanych.

Premiera najnowszego filmu Disneya, „Piękna i Bestia”, zaplanowana jest na 16 marca 2017 roku. Oprócz Luka Evansa, w filmie zobaczymy również Emmę Watson, wcielającą się w Bellę, oraz Dona Stevensa („Downton Abbey”) grającego Bestię. 

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?