Doznaj olśnienia z Samsung QLED TV! Nowy program odkryje przed wami sekrety marki!

Wow! Super! Nie wiedziałem, że to takie proste! Te i wiele innych podobnych określeń używamy, żeby opisać coś, co nas zachwyciło. A czy ty pamiętasz, kiedy ostatnim razem doznałeś olśnienia? Jeśli nie, koniecznie zobacz nową kampanię Samsung pod hasłem Doznaj olśnienia i daj się zaskoczyć.  

Otwarcie

Z ciemności wyłania się on – jedyny i niepowtarzalny – Wielki Innowator, który w kolejnych odcinkach wprawi widzów w osłupienie i pomoże im doznać olśnienia. W tej roli zobaczymy fenomenalnego Adama Woronowicza. Aktor prezentuje bogate i użyteczne funkcje telewizora QLED, które ułatwiają codzienną obsługę urządzenia. Podczas każdego odcinka stara się objawić jedną szczególną cechę telewizora. Na początek wyjaśni, dlaczego QLED TV to coś więcej niż telewizor. W kolejnych odsłonach programu odwiedzi różnych użytkowników telewizora, zastając ich przy włączonym odbiorniku – parę oglądającą film, dziewczynę ćwiczącą fitness czy chłopaka grającego na dużym ekranie. Konwencja każdego odcinka jest pomyślana tak, aby poprzez pryzmat różnych widzów i różnych sytuacji, zadziwić ogromem możliwości Samsung QLED TV.

HDR 1500

Doznaj olśnienia to kilkuodcinkowy internetowy program, który odkrywa wyjątkowe cechy telewizora QLED. Choć w pierwszej chwili na twarzach naszych bohaterów maluje się zdziwienie, po chwili ich oblicza się rozjaśniają i pojawia się uśmiech – właśnie tak objawia się olśnienie. 

Doznaj Olśnienia to kolejna kampania, która w sposób zabawny i nieoczywisty pokazuje pełnię możliwości telewizorów. Tym razem skupiliśmy się na naszej flagowej serii QLED TV. Materiały wideo, które realizowaliśmy wcześniej, utwierdziły nas w przekonaniu, że o telewizorach można „mówić” inaczej, przez pryzmat ich funkcjonalności i z wykorzystaniem konkretnych życiowych przykładów. To ma dla użytkowników większą wartość. A dzięki zastosowaniu zabawnej formuły jest to także świetna rozrywka – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Telewizory z serii QLED TV w sposób bardzo przemyślany łączą wszystko to, co ważne dla użytkowników – wysoką jakość obrazu, nowoczesne wzornictwo i bogatą funkcjonalność Smart TV. Za sprawą technologii Quantum Dot, są to jedne z pierwszych na rynku telewizorów, które zapewniają 100% natężenia koloru i to niezależnie od poziomu jasności obrazu. Barwy są nasycone, rzeczywiste i intensywne. Dzięki technologii HDR 1500 nawet w bardzo jasnych lub w bardzo ciemnych scenach zobaczymy najdrobniejsze szczegóły obrazu, które mogą na przykład zadecydować o wyniku rozgrywanej przez użytkownika gry.

Quantum Dot

Telewizor QLED TV to także nowoczesny design oraz możliwość zaadaptowania urządzenia do każdego wnętrza. Można go powiesić płasko przy samej ścianie albo ustawić na specjalnie zaprojektowanych stojakach, przypominających rzeźbę lub sztalugę. Całości dopełnia przezroczysty przewód optyczny Inivisible Connection, który łączy telewizor z modułem One Connect. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora wreszcie będzie uporządkowana, bez plątaniny kabli.

Smart TV

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Samsung

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?