Serenity
Serenity

Zwiastun Serenity z Matthew McConaughey

Matthew McConaughey, Annie Hathaway i Steven Knight, twórca Peaky Blinders, łączą siły w nowym thrillerze pt. Serenity.

Serenity opowiada historię mężczyzny, Bakera Dilla,  który jest kapitanem statku rybackiego na małej wyspie na Karaibach. Jego spokojne życie zostaje zmącone przez byłą żonę, która prosi go o pomoc. Chciałaby, aby pomógł jej pozbyć się jej nowego okrutnego męża poprzez wrzucenie do wody pełnej rekinów.

Oto, jak prezentuje się zwiastun tej produkcji

Zobacz również: Claire Foy jako Elisabeth Salander w zwiastunie The Girl in the Spider’s Web

Steven Knight ma w scenariuszowym dorobku takie tytuły jak: Taboo, Peaky Blinders, Locke czy Wschodnie Obietnice, więc możemy spodziewać się świetnej rozrywki. Obsada filmu również jest doborowa — na ekranie zobaczymy Jasona Clarke’a, Djimona Hounsou, Jeremy’ego Stronga oraz Diane Lane. Premiera 19 października 2018 r.

Źródło: ScreenRant / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?