Ostatniej nocy w soho Anya Taylor-Joy
Ostatniej nocy w soho Anya Taylor-Joy

Zrób ją bardziej złotą! Tak prezentuje się Anya Taylor-Joy w filmie Furiosa!

Podczas imprezy CCXP w São Paulo opublikowano pierwszy kadr z filmu Furiosa. Na owym kadrze widnieje Anya Taylor-Joy… cała na złoto.

Jutro ma trafić zwiastun filmu Furiosa, czyli prequel Mad Max: Na drodze gniewu. Nie jest pewne czy zwiastun trafi do mas czy jedynie do uczestników CCXP, niemniej do wszystkich dotarło zdjęcie, na którym jest Anya Taylor-Joy.

Zrób ją bardziej złotą

Serwis Collider udostępnił pierwszą fotkę z filmu Furiosa, na której widzimy Anyę Taylor-Joy. Wciela się ona w wojowniczkę pustyni – tytułową Furiosę. Aktorka jest cała na złoto, niczym Elizabeth Debicki w Strażnikach Galaktyki. Obok niej zobaczymy również Chrisa Hemswortha czy Toma Burke’a, lecz nie pokazano jeszcze tej dwójki.

Anya Taylor-Joy Furiosa

fot. Collider

Zobacz również: Do Marvela z pasji? Skądże! Taika Waititi nic nie wiedział o Thorze przed stworzeniem filmu

W rolach głównych pojawią się Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth. Oprócz nich na ekranie wystąpi także Yahya Abdul-Mateen II. Miller napisał scenariusz wraz z Nico Lathourisem, a prequel przedstawi historię Furiosy, zanim pomogła Maxowi Rockatansky na pustyni. W filmie Mad Max: Na drodze gniewu w rolę Furiosy wcieliła się Charlize Theron.

Producentami filmu są Doug Mitchell i George Miller. Premierę produkcji zapowiedziano na maj 2024 roku.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Ostatniej nocy w Soho

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Mogli by rozwinąć uniwersum Mad Maxa są Azja, Europa, Ameryki może pojawią się Indianie może wezmą Prey Dakote Beavers czy Archiego Renaux który jak piszą na Wikipedi jest Anglo Indian. Komiks Mad Max jest w DC Vertigo więc może dadzą Johna Constantine, Chrisa Chnce / HT, może Oliver Queen w stylu TDK Returns, Jack / Wild Dog, Vigilante, Chris Smith / Peacemaker w stylu Gartha Ennisa czyli żołnierz po przejściach a jeśli idzie o Batmana to w stylu Thomas Wayne lub Grim Knight 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?