zostaw świat za sobą
zostaw świat za sobą

Zostaw świat za sobą z mrożącą krew w żyłach zapowiedzią

Szykuje się iście gwiazdorskie kino katastroficzne. Zobaczcie oficjalny teaser filmu Zostaw świat za sobą.

Nie da się ukryć, że w Zostaw świat za sobą będziemy mieli okazję zobaczyć masę znajomych twarzy. W rolach głównych wystąpią: Julia Roberts, Ethan Hawke, Mahershala Ali, a także Myha’la Herrold. Za reżyserię i scenariusz odpowiada scenarzysta uznanych seriali Mr. Robot oraz HomecomingSam Esmail. Poniżej umieszczamy oficjalną zapowiedź filmu. Premiera 8 grudnia w serwisie Netflix..

Zostaw świat za sobą – oficjalny teaser

Zobacz również: Odtworzyliśmy kultowe sceny z Indiana Jones i poszukiwacze Zaginionej Arki! Oto LEGO Świątynia złotego posążka!

Oficjalny opis filmu

Rodzinne wakacje pewnej pary (Julia Roberts i Ethan Hawke) przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót, gdy w nocy przybywa dwoje nieznajomych (Mahershala Ali i Myha’la) szukających schronienia po cyberataku, który z minuty na minutę coraz bardziej przeraża, zmuszając wszystkich do pogodzenia się z pozycją w pogrążającym się świecie.

fot. Netflix

Zobacz również: Marka Hama ogłasza współpracę z Canton, producentem audio Hi-Fi. Efektem są dwa głośniki Bluetooth, idealne na imprezę


Źródło: Netflix, YouTube (@NetflixPolskaOfficial) / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?