gamora avengers koniec gry zoe saldana
gamora avengers koniec gry zoe saldana

Zoe Saldana w świecie DC? Tego chce aktorka, a James Gunn komentuje

Kolejna gwiazda Strażników Galaktyki chce dołączyć do DCU Jamesa Gunna. Zoe Saldana wyraża chęci, a reżyser odpowiada.

Jak dobrze wiemy – Strażnicy Galaktyki jakich znaliśmy już nie powrócą. Zoe Saldana przyznała, że w MCU się już raczej nie pojawi, więc tak naprawdę ma wolne od ról superbohaterskich. Czy jednak aktorka chce przestać? Otóż nie, gdyż wyraziła chęci zagrania w jakiejś produkcji DC. James Gunn, który teraz zajmuje się tym światem, wyraził swoje zdanie na temat jej występu.

Zoe Saldana w DC?

W niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com aktorka stwierdziła, że bardzo chciałaby ponownie współpracować z Gunnem, który wyreżyserował dla Marvela wszystkie trzy filmy Strażników Galaktyki.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju uniwersum superbohaterów. Mam synów, którzy mają obecnie fiola na punkcie komiksów i superbohaterów, więc dla mnie bycie częścią projektów, które będą mogli oglądać przez następne 10, 15 lat lub przez całe życie, jest dla mnie marzeniem. Byłabym bardzo wdzięczna móc znów pracować z Jamesem Gunnem.

James Gunn dobrze znany jest z dobrego kontaktu ze swoimi fanami przez media społecznościowe. Na instagramowym Threads, Gunn otrzymał pytanie – czy znów chciałby pracować z Saldaną. Reżyser odpowiedział krótko Oczywiście. Kocham Zoe.

Więcej o świecie DCU przeczytasz na Movies Room:

Kogo mogłaby zagrać Zoe Saldana?

Nie wiemy w kogo Saldana się wcieli, ale po odpowiedzi Jamesa Gunna na pewno ma już coś dla niej na oku. Saldana również nie wyraziła zainteresowania zagraniem żadnej konkretnej postaci, ale możliwość zobaczenia jej w nadchodzącym projekcie DC jest rzekomo większa, niż początkowo spodziewali się fani. Wiemy, że dwójkę aktorów ze Strażników już zobaczymy w DC, a są to Sean Gunn oraz Nathan Fillion. Mówi się też, że Dave Bautista ma również pojawić w tym świecie jako Hugo Strange lub Brainiac.


Źródło: cbr.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?