Magic Mike's Last Dance
Magic Mike's Last Dance

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu pt. Magic Mike’s Last Dance! W roli głównej Channing Tatum

Dostalismy pierwszy zwiastun ostatniej części filmu Magic Mike’s Last Dance! O czym tym razem będzie ta historia? Przekonajcie się sami!

Magic Mike’s Last Dance jest trzecią i ostatnią częścią franczyzy, która głównie koncentruje się na świecie męskiego striptizu. W filmie swoją rolę po raz kolejny powtórzy aktor Channing Tatum, którego możemy zobaczyć u boku Salmy Hayek.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Magic Mike's Last Dance

Kadr z filmu Magic Mike’s Last Dance

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Magic Mike’s Last Dance – zwiastun

Zobacz również: Nowy zwiastun niezwykłej animacji pt. Kot w butach. Ostatnie życzenie!

 

Seria rozpoczęła się w 2012 filmem Magic Mike,  następnie w 2015 zadebiutował sequel zatytułowany Magic Mike XXL. Obie te części nie tylko osiągnęły sukces w box office, ale również zainicjowały powstanie popularnego programu scenicznego Magic Mike Live, który najpierw wystawiano w Las Vegas, a później także w Londynie, Berlinie i innych dużych miastach.

Trzecią odsłonę wyreżyserował Steven Soderbergh, a Reid Carolin napisała scenariusz. W filmie postać Tatuma zapragnie zrealizować przedstawienie, jednak napotka wiele przeszkód. Oprócz Channinga Tatuma i Salmy Mayek w finałowej części powrócą także Caitlin Gerard i Gavin Spokes.


Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Magic Mike’s Last Dance

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?