najlepsze filmy 2022 Zaskakujący filmik z planu Prey. Predator został w pełni wykonany z efektów praktycznych!
najlepsze filmy 2022 Zaskakujący filmik z planu Prey. Predator został w pełni wykonany z efektów praktycznych!

Zobaczcie nowy plakat znanego artysty stworzony dla filmu Predator: Prey! Mroczny klimat

Znany artysta Matt Ferguson opublikował swoje najnowsze dzieło stworzone dla filmu Predator: Prey. Zobaczcie sami, co stworzył!

Twórca Matt Ferguson pokazał światu swój plakat inspirowany filmem Predator: Prey. Jak wiemy, Matt w ubiegłych latach tworzył również prace dotyczące poprzednich części tej serii. Wszystkie jego wcześniejsze grafiki wraz z aktualną możecie zobaczyć poniżej.

Który z tych plakatów powiesilibyście w swoim pokoju?

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Oprócz tego zaprezentowano również szkic koncepcyjny twarzy Predatora, który pokazuje, jak bardzo różni się ona od kosmicznego łowcy z innych filmów. Porównajcie sami

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez alec_gillis (@alec_gillis)

Zobacz również: Predator: Prey z niesamowitą oglądalnością

 

Predator: Prey to najnowszy thriller akcji i najnowsza część serii Predator, której akcja rozgrywa się w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku. Jest to nieopowiedziana historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, wychowanej wśród największych łowców, którzy przemierzali Wielkie Równiny. Bohaterka, pewna, że jest tak samo zdolna jak inni młodzi myśliwi, wyrusza, by chronić swój lud, gdy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi. Uzbrojona w najbardziej prymitywną broń Naru podąża tropem swojej ofiary, która okazuje się wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał, co prowadzi do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy dwoma przeciwnikami.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Predator: Prey

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?