civil war
civil war

Zobacz zwiastun Civil War! Gwiazdorska obsada w dystopijnym thrillerze Alexa Garlanda od A24!

Alex Garland powraca z nowym filmem, tym razem odważnym dystopijnym thrillerem od A24, który zwie się Civil War. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Kirsten Dunst czy Cailee Spaeny.

Alex Garland, po takich hitach jak Ex Machina czy Men, powraca do współpracy ze studiem A24, które słynie z nadzwyczajnych produkcji. Na horyzoncie pojawił się nowy tytuł, który zwie się Civil War.

Oficjalny zwiastun

Zwiastun wywołał w Internecie pewne kontrowersje, a niektórzy kwestionują potrzebę tworzenia takiego filmu, gdy w Stanach Zjednoczonych panuje już tak duże rzeczywiste napięcie polityczne.

Zobacz również: Ponownie trzeba przygotować swoje nerwy? Piła potnie nas kolejny raz! Kiedy trafi do kin?

Film opowiada o wydarzeniach w USA podczas tytułowej wojny domowej. Siły rządowe atakują cywili. Dziennikarze zostali zastrzeleni na Kapitolu. Na tę chwilę nie wiemy nic więcej na temat filmu, poza tym, że jego premiera odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku, a w obsadzie pojawią się takie nazwiska jak Kirsten Dunst, Wagner Moura, Stephen McKinley Henderson oraz Cailee Spaeny.


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Taka bajka na pierwszym planie kobiety cienka K. Dunst ze słabych Spider-Manów (wolę serial animowany z lat dziewięćdziesiątych), Cailee Spaney z Mare gdzie gra Erin która dała się pobić innej czy Pacyfic Rim, no i ma być w nowym Obcym może ustawią walkę by wygrała jak ta z Prey 🙂 . Dalej jacyś mężczyźni między innymi Karl Gulsman były Zoe Kravitz i inni :). Oczywiście wszystkiemu będą winni mężczyźni. War by było gdyby Indianie zrobili porządek z degeneratami na swoich ziemiach.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?