woody allen
woody allen

Zobacz wzruszający zwiastun nowego filmu Woody’ego Allena. Niewierni w Paryżu już w listopadzie

Prezentujemy zwiastun 50-tego filmu Woody’ego Allena Niewierni w Paryżu! Tylko w kinach od 17 listopada!

Twórca nagrodzonych Oscarami(R) filmów: O północy w Paryżu, Vicky Cristina Barcelona, Annie Hall, W deszczowy dzień w Nowym Jorku i Śmietanka towarzyska, Woody Allen, wraca do Europy, gdzie jeszcze raz zabierze widzów do najromantyczniejszego miasta świata! Niewierni w Paryżu tylko w kinach od 17 listopada

Oficjalny zwiastun

Zobacz również: Mia Goth, Andrew Garfield i Oscar Isaac oficjalnie w filmie Frankenstein! Zdobywca Oscara dołącza do obsady!

Oto 50-ty film w dorobku reżysera i scenarzysty – Woody’ego Allena, twórcy nagrodzonych Oscarami(R): O północy w Paryżu, Vicky Cristina Barcelona, Annie Hall czy niedawnych hitów W deszczowy dzień w Nowym Jorku i Śmietanka towarzyska. Twórca po raz trzeci w swojej karierze powraca na ulice francuskiej stolicy, aby opowiedzieć przewrotną i pełną ekscytującego napięcia historię pewnego romansu.

O filmie

Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi…

woody allen

(c) 2023 Gravier Productions, Inc. Photography by Thierry Valletoux


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?