Doktor Strange
Doktor Strange

Znamy scenarzystę kontynuacji Doktora Strange’a!

Być może zajęło to odrobinę czasu, niemniej wytwórnia Marvel nareszcie ruszyła z realizacją wysoce oczekiwanego sequela niezwykle ciepło przyjętego Doktora Strange’a.

Doktor Strange

Fot.: Marvel

Zobacz również: Captive State – zniszczona przez obcych Ziemia na nowych plakatach oraz zdjęciu!

Wiadomo już, że kontynuację nakręci reżyser pierwszej części, czyli Scott Derrickson. Dziś z kolei w programie That Hashtag Show potwierdzono, iż scenarzysta pierwowzoru, a mowa tutaj o C. Robercie Cargillu, już przygotowuje się do sporządzenia fabuły sequela, czyż to nie cudowna wiadomość?

W rolę tytułowego wirtuoza magii znów wcieli się Benedict Cumberbatch. Na srebrnym ekranie ponownie zaś towarzyszyć mu będzie Benedict Wong w roli Wonga. Ponadto spekuluje się, iż powróci również Rachael McAdams jako ukochana Doktora Strange’a, która, tak szczerze powiedziawszy, pojawiła się dosłownie na kilka minut w pierwowzorze. Nie wiadomo z kolei, czy w sequelu wystąpi Chiwetel Ejiofor w roli Mordo. Jednakże, sugerując się sceną po napisach, brak bohatera byłby dużym nieporozumieniem.

Zdjęcia do filmu Doktor Strange 2 powinny ruszyć wiosną 2020 roku. Sama premiera obrazu została przewidziana na maj 2021 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lolek pisze:

Autora tego tytulu chyba jeszcze trzyma po weekendzie.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?