Znamy nazwisko reżysera kolejnej części filmu Dirty Dancing! Pierwsze szczegóły odnośnie fabuły

Znamy nazwisko reżysera, który przejmie stery nad kolejną częścią Dirty Dancing! Pierwsze szczegóły odnośnie fabuły filmu!

Wytwórnia Lionsgate zakasała rękawy do pracy i zaczęła plany nad kontynuacją starego hitu z 1987 roku — Dirty Dancing. 

W najnowszym wywiadzie dla serwisu Deadline ujawniono, że to właśnie Jonathan Levine wyreżyseruje kolejną część tego romansu. Levine najbardziej jest znany z komediodramatu Pół na pół, który cieszy się dobrą opinią wśród fanów.

W filmie Dirty Dancing powróci znana z oryginału aktorka Jennifer Grey, która ponownie wcieli się w postać Frances “Baby” Houseman. Sequel będzie romansem i opowieścią o dojrzewaniu w jednym. Głównie skupi się na młodej dziewczynie i jej doświadczeniach na letnim obozie. Jednak przy tym narracja będzie przeplatana również z historią Baby. Oprócz tego reżyser Levine stwierdził, że Grey może nie być jedyną osobą z oryginału, którą zobaczymy w tejże produkcji.

Produkcja filmu ma rozpocząć się jeszcze w 2022 roku, natomiast premiera jest zaplanowana na 2024 rok.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Dirty dancing 2 - Jennifer Grey o sequelu bez Patricka Swayze’ego

kadr z filmu Dirty dancing

Zobacz również: Mamy zwiastun Avatara: Istota wody! Pierwsza część wróci do kin!

 

W filmie Dirty Dancing powróci znana z oryginału aktorka Jennifer Grey, która ponownie wcieli się w postać Frances “Baby” Houseman. Sequel będzie romansem i opowieścią o dojrzewaniu w jednym. Będzie skupiać się na młodej dziewczynie i jej doświadczeniach na letnim obozie. Jednak przy tym narracja będzie przeplatana również z historią Baby. Co ciekawe reżyser Levine stwierdził, że Grey może nie być jedyną osobą z oryginału, która pojawi się w produkcji.

Muzyka, która pojawi się w produkcji, to większość piosenek z oryginału (wspomniane zostało Hungry Eyes) oraz utwory hiphopowe z lat 90. Alanis Morisette i Liz Phair zostały również wymienione jako artystki, których piosenki mogą potencjalnie zostać wykorzystane w projekcie.

Jonathan Levinejest współautorem scenariusza wraz z Elizabeth Chomko. Produkcja filmu ma rozpocząć się jeszcze w 2022 roku, a premiera jest zaplanowana na 2024 rok.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Dirty Dancing

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?