The Covenant Jake Gyllenhaal
The Covenant Jake Gyllenhaal

Znamy datę premiery online filmu The Covenant! Gdzie go obejrzeć?

Wiemy, gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć online nowy film The Covenant! Jeszcze trochę musimy poczekać.

Najnowszy i najbardziej wyczekiwany film w reżyserii Guya Ritchie z Jakem Gyllenhaalem i Antonym Starrem w obsadzie pt. The Covenant ominął kina i trafi w Polsce od razu na streaming. Jego premiera online odbędzie się już 21 lipca na platformie Amazon Prime Video.

Za scenariusz tego filmu akcji odpowiadają Guy Ritchie, Ivan Atkinson i Marn Davies. W obsadzie oprócz wyżej wymienionych aktorów są Alexander Ludwig, Antony Starr, Emily Beecham, Jason Wong, Swen Temmel, Fahim Fazli, Sean Sagar, Christian Ochoa Lavernia, Reza Diako, Abbas Fasaei i Rhys Yates.

The Covenant

materiały prasowe

The Covenant – zwiastun

The Covenant – o czym jest film?

The Covenant Guya Ritchiego opowiada o sierżancie armii amerykańskiej Johnie Kinleyu i afgańskim tłumaczu Ahmedzie. Po zasadzce Ahmed robi wszystko, co w jego mocy, by ocalić życie Kinleya. Kiedy Kinley dowiaduje się, że Ahmedowi i jego rodzinie nie zapewniono bezpiecznego przejazdu do Ameryki, który im obiecano, chcąc spłacić swój dług, wraca do strefy działań wojennych, aby im pomóc, zanim talibowie pierwsi ich wytropią.

Zobacz również: Zabójczy wyścig z czasem! Zobacz mocny zwiastun Ultimatum z Liamem Neesonem w roli głównej!


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?