mała syrenka disney Halle Bailey
mała syrenka disney Halle Bailey

Znamy czas trwania aktorskiego filmu pt.: Mała Syrenka!

Dostaliśmy wiadomość o czasie trwania filmu Mała Syrenka! Produkcja jest oparta na animacji z dawnych lat.

Według znanej amerykańskiej sieci kin AMC nadchodzący film Mała Syrenka ma już oficjalny czas trwania. Wynosi on dokładnie 135 minut, czyli dwie godziny i 15 minut. Aktualnie jest to rekord i tym samym najdłuższy aktorski remake animacji Disneya ze wszystkich, które do tej pory powstały. Pobił poprzedniego rekordzistę, czyli film Cruella z 2021 roku, który był o jedną minutę krótszy.

Mała Syrenka – premiera w maju 2023 roku w kinach.

mała syrenka disney Halle Bailey

Kadr z zapowiedzi filmu Mała Syrenka

Mała Syrenka – czas trwania

Możemy dokonać porównania animacji Mała syrenka, która trwała 83 minuty. To sugeruje, że twórcy podjęli decyzję o znacznym rozbudowaniu historii względem animowanego pierwowzoru.

Zobacz również: She-Hulk powróci w MCU? Tatiana Maslany komentuje

Na stanowisku reżysera anonsowany jest Rob Marshall (Mary Poppins powraca). Scenariusz przygotował David Magee. W Małej syrence usłyszymy kultowe piosenki z oryginału oraz nowe melodie, które skomponują Alan Menken (autor oryginalnej muzyki) i Lin-Manuel Miranda.

W głównej roli zobaczymy piosenkarkę i aktorkę Halle Bailey. Obsadzono również postaci Florka (Jacob Tremblay) oraz Blagiera (Awkwafina). W postać Urszuli wcielić się ma Melissa McCarthy. Ponadto w obsadzie zobaczymy Javiera Bardema.

Mała Syrenka – premiera w maju 2023 roku w kinach.

 


Źródło: The Direct / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?