Marilyn Monroe Blondynka Ana de Armas
Marilyn Monroe Blondynka Ana de Armas

Zjawiskowa Ana de Armas jako Marilyn Monroe w zwiastunie Blondynka! Film już wkrótce na Netflix

Marilyn Monroe to ikona popkultury. Doczeka się ona nowego filmu biograficzno-fabularnego. W filmie Blondynka, kultową aktorkę zagra Ana de Armas.

Chyba nie ma na świecie osoby, która by nie znała Marilyn Monroe. Kobieta ta, zapisała się w historii jako ikona piękna i popkultury. Zmarła niestety 5 sierpnia 1962 roku. Pamięć o niej jednak wciąż się zachowała i już 23 września Netflix wypuści film pod tytułem Blondynka. W głównej roli będziemy mogli zobaczyć Anę de Armas (znaną między innymi z Na noże czy też Nie czas umierać). Dodatkowo, poza de Armas możemy zobaczyć takich aktorów jak Bobby Cannavale, Adrien Brody, Julianne Nicholson, Xavier Samuel i Evan Williams. Producentem filmu natomiast jest sam Brad Pitt.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Oparty na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates film Blondynka przedstawia odważną nową wizję życia jednej z największych ikon Hollywood — Marilyn Monroe. Od niestabilnego dzieciństwa Normy Jeane przez jej drogę do sławy i skomplikowane romanse Blondynka zaciera granice faktów i fikcji, aby pokazać pogłębiający się rozłam między publiczną i prywatną tożsamością gwiazdy. Scenariusz do filmu napisał Andrew Dominik, który jest też jego reżyserem. Główną rolę zagrała Ana de Armas. Obok niej w obsadzie znaleźli się Bobby Cannavale, Adrien Brody, Julianne Nicholson, Xavier Samuel i Evan Williams.

Zobacz również: Na noże 2 ma nowy tytuł. Spora zmiana

Marilyn Monroe Blondynka Ana de Armas

Blonde. Ana de Armas as Marilyn Monroe. Cr. Netflix © 2022


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Blondynka (Netflix)

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?