Zemsta rewolwerowca - Idris Elba i Jonathan Majors w pierwszym zwiastunie westernu Netflixa!
Zemsta rewolwerowca - Idris Elba i Jonathan Majors w pierwszym zwiastunie westernu Netflixa!

Zemsta rewolwerowca – Idris Elba i Jonathan Majors w pierwszym zwiastunie westernu Netflixa!

Netflix kontynuuje całoroczny “spam” swoimi oryginalnymi tytułami. Większość z produkcji, które otrzymaliśmy, została zapomniana po tygodniu, oprócz kilku perełek, które gościły w naszych umysłach przez dłuższy czas. Dzisiaj otrzymaliśmy zwiastun kolejnego filmu Netflixa, który ma bardzo duże szanse dołączyć do tej drugiej grupy.

Zemsta rewolwerowca, czyli nowy western od Netflixa, zagości na platformie jeszcze w tym roku. Zapewne będzie to prosta historia o zemście (jak to już z westernami), ale za to z naprawdę imponującą obsadą. W filmie wystąpi m.in. Idris Elba, LaKeith Standfield, Zazie Beetz, Delroy Lindo, Jonathan Majors i wiele więcej znanych twarzy. Taka obsada zazwyczaj oznacza gwarantowany sukces, ale pamiętajmy, że to Netflix… Mam jednak nadzieje, że twórcy nas zaskoczą, tak samo jak zrobił to dzisiejszy zwiastun.

Zobacz również: Candyman – reboot kultowego horroru otrzymał nowy, szalony zwiastun!

Opis z kanału Netflix Polska:

Zemsta podana na zimno. Gdy wyjęty spod prawa Nat Love dowiaduje się, że jego wróg Rufus Buck wychodzi z więzienia, zbiera swój dawny gang, aby się zemścić. W tym nowatorskim westernie w drużynie Nata znaleźli się: jego dawna miłość Mary, jego prawa i lewa ręka — porywczy Bill Pickett i szybkostrzelny Jim Beckwourth — oraz były przeciwnik, który niespodziewanie zmienił strony. Rufus Buck ma własną nieustraszoną ekipę, do której należą m.in. Trudy Smith i Cherokee Bill. Nie są to ludzie, dla których porażka wchodzi w rachubę. Reżyserem filmu jest Jeymes Samuel, scenariusz napisali Samuel i Boaz Yakin, a za produkcję odpowiadają Shawn Carter, James Lassiter i Jeymes Samuel. Western uzupełnia porywająca ścieżka dźwiękowa i gwiazdorska obsada: Jonathan Majors, Zazie Beetz, Delroy Lindo, LaKeith Stanfield, Danielle Deadwyler, Edi Gathegi, RJ Cyler, Damon Wayans Jr, Deon Cole oraz Regina King i Idris Elba.

Zemsta rewolwerowca trafi na platformę Netflix jesienią tego roku.


Źródło: YouTube, Netflix / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?