Zawierucha i Robbie jako małżeństwo Polańskich na planie filmu Tarantino!

W sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne zdjęcia z Once upon a time in Hollywood, na których możemy zobaczyć Rafała Zawieruchę w roli Romana Polańskiego w towarzystwie ekranowej małżonki Margot Robbie. Zapewne niejeden z nas chciałby być teraz na jego miejscu, co nie?

Na zdjęciach z planu wprawdzie za wiele nie widać, ale aktor postanowił pochwalić się swoją nową fryzurą w stylu Romana Polańskiego z czasu akcji filmu.

Akcja Once upon a time in Hollywood rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami filmu są Rick Dalton (Dicaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt). Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Quentin Tarantino do swojego dziewiątego dzieła, w którym jawi się nam w roli scenarzysty oraz reżysera zdążył zebrać ciekawą aktorską śmietankę.  W Once upon a time in Hollywood wystąpią oprócz wyżej wspomnianych m.in. Al Pacino, Tim Roth, Michael Madsen, James Marsden, Dakota Fanning, Damien Lewis, Kurt Russell,  Timothy Olyphant, Luke Perry, Emile Hirsch, Damon Herriman oraz Scott McNairy.

Źródło: thewrap.com / Ilustracja wprowadzenia: Everett Collection/East News

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?