Zaskakujący filmik z planu Prey. Predator został w pełni wykonany z efektów praktycznych!
Zaskakujący filmik z planu Prey. Predator został w pełni wykonany z efektów praktycznych!

Zaskakujący filmik z planu Prey. Predator został w pełni wykonany z efektów praktycznych!

Najnowszy film z serii Predator zachwyca starych fanów franczyzy, ale również pobudza zainteresowanie u widzów, którzy wcześniej nie mieli styczności z tymi filmami. Wciągająca akcja, niesamowita Amber Midthunder, no i oczywiście największe zagrożenie dla drapieżników Ziemi – Predator. Jest za co chwalić tę produkcję, ale jedna z rzeczy, która często jest pomijana, to efekty specjalne.

W czasach, gdy specjaliści od efektów specjalnych są zamęczani przez Marvel Studios, miło jest usłyszeć, że ktoś postanowił nakręcić film w plenerze i z wykorzystaniem efektów praktycznych. Tak właśnie zrobił zespół stojący za Predator: Prey. Jak możecie zauważyć na poniższych filmikach od użytkownika alastairneil291, popularny przybysz został w pełni wykonany z efektów praktycznych. Możliwe, że w postprodukcji dokonano kilku poprawek, ale nie zmienia to faktu, że przynajmniej 90% tego dzieła znalazło się w finałowym produkcie. Mam nadzieję, że w przyszłości zobaczymy więcej takich kreacji, a mniej zamęczonych artystów od efektów specjalnych.

@alastairneil291

behind the scenes ahot of the Feral Predator in Prey, the practical effect here is amazing #tiktoktrending #tiktoktrend #foryourpage #foryou #foryou #fyp #feralpredator #scifi #yautja#movies #preymovie2022 #Predator #Prey #mikemakesmonsters

♬ original sound – alastairneil29

@alastairneil291

Another great BTS scene of Kyke Strauts as Feral Predator in Prey, this is the first time Dan rhe director is seeing the suit in action #foryou #fyp #foryoupage #scifi #Predator #Prey #fypage #fypシ #fypage #viral #tiktoktrending #tiktoktrend #forupage #feralpredator #kylestrauts

♬ original sound – alastairneil29

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Predator: Prey to najnowszy thriller akcji i najnowsza część serii Predator. Akcja rozgrywa się w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku. Jest to nieopowiedziana historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, wychowanej wśród największych łowców, którzy przemierzali Wielkie Równiny. Bohaterka, pewna, że jest tak samo zdolna jak inni młodzi myśliwi, wyrusza, by chronić swój lud, gdy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi. Uzbrojona w najbardziej prymitywną broń Naru podąża tropem swojej ofiary, która okazuje się być wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał. Prowadzi to do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy dwoma przeciwnikami.

Zobacz również: Predator: Prey z niesamowitą oglądalnością

Zaskakujący filmik z planu Prey. Predator został w pełni wykonany z efektów praktycznych!

Kadr z filmu Predator: Prey, Disney+


Źródło: TikTok / Ilustracja wprowadzenia: fot. 20th Century Fox

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?