superman zack snyder
superman zack snyder

Zack Snyder przygotował coś dla fanów Supermana?

Ostatnio Zack Snyder publikował ciekawe rzeczy na swoich mediach społecznościowych. Wiele osób myślało, że to coś związanego ze wskrzeszeniem SnyderVerse, natomiast możemy raczej otrzymać coś związanego z Supermanem Henry’ego Cavilla.

Jak dobrze wiemy – SnydeVerse kończy się z Ligą Sprawiedliwości Zacka Snydera (tak przynajmniej uważają niektórzy). Sam Zack Snyder wrzucił ostatnio filmik, na którym słyszymy głos Darkseida. Wiele osób myślało, że to powrót reżysera do tworzenia SnyderVerse. Teraz jednak sam zainteresowany udostępnił zdjęcie Supermana z trzema datami. Może to być specjalny tribute lub miniserial dokumentalny poświęcony filmom Snydera.

zack snyder superman

fot. Vero

Zobacz również: James Gunn nakręci Superman: Legacy na podstawie własnego scenariusza!

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera zadebiutowała 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO.  Autorem scenariusza filmu jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy stworzyli ją na podstawie komiksów DC Superman. Producentami filmu byli Charles Roven i Deborah Snyder. Rolę producentów wykonawczych pełnili Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?