Henry Cavill pojawi się na SDCC 2022, aby ogłosić Człowieka ze stali 2?! superman
Henry Cavill pojawi się na SDCC 2022, aby ogłosić Człowieka ze stali 2?! superman

Zack Snyder ma wiadomość do Henry’ego Cavilla. Panowie nawiążą współpracę?

Zmiany w Warner Bros. Discovery mają już swoje skutki. Niektóre mniej pozytywne (Batgirl), a inne bardziej (Henry Cavill jako Superman). Czego więcej przyniesie nam przyszłość? Ciężko to teraz określić. Istnieje jednak mała szansa, że pewien znany jegomość również powróci do uniwersum DC. Czy dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą wskazówkę?

Henry Cavill ogłosił ostatnio, że oficjalnie powraca do roli Supermana, a jeżeli widzieliście już Black Adama, to wiecie, że nie są to słowa rzucone na wiatr. Mimo tego kwestia tego powrotu nadal przykryta jest warstwą tajemnicy. Teoretycznie trwają prace nad Człowiekiem ze stali 2, ale projekt ten nadal nie posiada scenarzysty. Po sieci krążą również plotki o udziale aktora w dokrętkach filmu The Flash. Spotkanie Kal-Ela z jego kuzynką – Karą Zor-El, to zdecydowanie coś, co musimy ujrzeć w DCEU (teraz nazywanym już DCU). Nie mamy jednak nic potwierdzonego. Mamy za to pewną wskazówkę. Przyznam, że może być ona lekko naciągana, ale kto tam wie…

Zack Snyder i Henry Cavill połączą siły?

Podczas rozmowy z reporterem MTV News – Joshem Horowitzem – Henry Cavill został zaskoczony. Zack Snyder przygotował dla niego krótki filmik, w którym zadał pytanie dotyczące pierwszej współpracy tej dwójki, a na koniec dodał wiadomość do aktora. Brzmi ona tak:

Nie mogę doczekać się naszej ponownej współpracy, a ty – oczywiście – jesteś najlepszym Supermanem w historii. 

Wiem co powiecie. Przecież to nic nie znaczy. To trochę prawda. Same słowa mogą nic nie znaczyć, ale jeżeli połączymy kilka kropek, to wyjdzie coś interesującego. James Gunn od dłuższego czasu przyjaźni się z Zackiem Snyderem (tutaj macie dowód), a teraz reżyser Strażników Galaktyki został okrzyknięty nowym współprezesem DC Universe. Współpraca Snydera z Warner Bros. zakończyła się podczas fazy produkcji Ligii Sprawiedliwości z 2017 roku. Na chwilę została ona przywrócona, aby tzw. Snyder Cut mógł ujrzeć światło dzienne.

Na ten moment reżyser pracuje głównie z platformą Netflix. Armia umarłych powstała w 2021 roku, za jakiś czas otrzymamy kontynuację, a teraz trwają prace na planie Rebel Moon – nadchodzącej mieszanki Star Wars z samurajskimi produkcjami Kurosawy.

Wracają do DC. Gunn rozpocznie pracę na nowej pozycji już 1 listopada. Zapewne rozplanowana zostanie przyszłość tego uniwersum. Jako że stary zarząd i jednocześnie przeciwnicy Snydera wynieśli się z WB., pojawił się promyk nadziei na to, że Snyder powróci do świata DCU. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy reżyser chętnie nawiąże współpracę z Cavillem, a Człowiek ze stali 2 poszukuje reżysera…

Zobacz również: Fani DC domagają się powrotu Zacka Snydera! #BringBackZackSnyder nowym trendem


Źródło: Josh Horowtiz, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: zdjęcie z planu Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?