zac efron
zac efron

Zac Efron jako Wolverine? Aktor komentuje pogłoski “Mogą po prostu zadzwonić”

Zac Efron wypowiedział się na temat jego możliwego zastąpienia Hugh Jackamana w roli Wolverine’a w późniejszym etapie Marvel Cinematic Universe.

Jak dobrze wiemy – Hugh Jackman powróci do roli Wolverine’a w Deadpool 3. Istnieje jednak możliwość, że aktor prawdopodobnie po raz ostatni wcieli się w kultowego Rosomaka podczas ostatniej części przygód Pyskatego Najemnika. Kto jednak miałby go zastąpić? Od dłuższego czasu mówi się o dwóch nazwiskach. Jednym z nich jest Zac Efron, a drugim Taron Egerton. Ten pierwszy postanowił wypowiedzieć się trochę na ten temat. Odpowiedź pochodzi z programu The Tonight Show.

Naprawdę? Wow, mogą po prostu zadzwonić. Myślę, że Hugh nadal radzi sobie całkiem nieźle. Może powinienem z nim porozmawiać, by dał mi swoje “błogosławieństwo”  [śmiech].

Zac Efron o roli w filmie Złoto. W kinach już od 20 maja!

Zac Efron w filmie Złoto

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Wolverine pojawi się teraz w filmie Deadpool 3. Ponownie wcieli się w niego Hugh Jackman. Potwierdził to sam zainteresowany w zapowiedzi trzeciej części przygód Pyskatego Najemnika. Nie wiemy czy będzie to większa rola (choć nie ukrywamy, że byłoby miło, by jego rola była naprawdę duża) czy cameo. Prawdopodobnie, będzie to definitywnie ostatnie wystąpienie Jackmana w tej roli, z którą kojarzy go tak wielu widzów. Zwłaszcza, że sam Deadpool, będzie dziać się przed wydarzeniami z filmu Logan. Kto go zastąpi? Tego jeszcze nie wiemy, choć mówi się właśnie o Efronie lub Egertonie. Jednak fani Rosomaka nie mogą się smucić, gdyż postać powróci w serialu animowanym X-Men’97, który zadebiutuje już w 2023 roku i będzie kontynuacją kultowej animacji z lat 90.

Zobacz również: Scenariusz filmu Blade zostanie napisany od nowa? Scenarzysta Wiedźmina “naprawi” film MCU


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Złoto

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?