psylocke x-men olivia munn
psylocke x-men olivia munn

X-Men: Mroczna Phoenix – Olivia Munn nie powtórzy roli Psylocke. Znamy powód!

X-Men: Mroczna Phoenix to kolejna odsłona prequelowej serii o drużynie superbohaterów znanych z kart komiksów Marvela. Okazuje się, że ostatecznie nie zobaczymy w niej nie tylko agentki Moiry MacTaggert, ale i postaci Psylocke, w którą wciela się Olivia Munn.

Dotąd Olivia Munn wcieliła się w Psylocke wyłącznie w filmie X-Men: Apocalypse, a w Mrocznej Pheonix miała powtórzyć swoją rolę. Amerykańska aktorka zdradziła jednak w programie telewizyjnym ET Canada, że ostatecznie w kontynuacji nie zobaczymy mutanki władającej telekinezą i telepatią oraz ujawniła przyczynę swojej nieobecności.

Nie mogę nic powiedzieć, bo jak ostatnio coś ujawniłam, to przysłali mi ostrzeżenie. Ale nie pojawię się w nim. Kręciłam w tym czasie Predatora, więc nie miałam czasu, by się pojawić na planie.

Zobacz również: Odtwórczyni roli Psylocke zdradza dwuczęściowość X-Men: Dark Phoenix!

psylocke olivia munn x-men

fot. materiały prasowe/20th Century Fox

W filmie reżyserowanym przez Simona Kinberga pojawią się za to aktorzy z poprzednich części: James McAvoy (Profesor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Sophie Turner (Jean Grey) i Evan Peters (Quicksilver). Nowym nabytkiem obsadowym jest Jessica Chastain.

Akcja Mrocznej Phoenix ma rozgrywać się dziesięć lat po wydarzeniach z Apocalypse. Akcja przeniesie nas do lat dziewięćdziesiątych, w których zobaczymy jak po wypadku w kosmosie Jean Grey straci kontrolę nad swoimi zdolnościami i stanie się Mroczną Phoenix, zmuszając X-Menów do walki przeciwko niej.

Światowa premiera Mrocznej Phoenix nastąpi na początku czerwca 2019 roku.

Źródło: etcanada.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?