Wyprawa do dżungli – pierwsze fragmenty filmu, materiał zza kulis oraz nowa zapowiedź!

Wytwórnia Disney opublikowała niedawno mnóstwo nowych materiałów promujących obraz zatytułowany Wyprawa do dżungli!

Wyprawa do dżungli zadebiutuje na ekranach polskich kin już 30 lipca 2021 roku. Obsada produkcji składa się z następujących gwiazd: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Edgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons i Paul Giamatti.

Na sam początek, najnowsza, pełna akcji, szalona zapowiedź filmu. Tym razem omawianą produkcję zapowiadają Dwayne Johnson i Emily Blunt. Trzeba przyznać, że są wyjątkowo zabawni i tworzą zgrany duet. Zresztą zobaczcie sami.

Udostępniono również dwa fragmenty widowiska. Pierwszy skupia się na przedstawieniu filmowego antagonisty. W jego roli zobaczycie Edgara Ramíreza. Drugi z kolei ukazuje Emily Blunt w akcji. Aktorka w omawianym widowisku bierze udział w licznych scenach kaskaderskich, więc poniższe wideo to tylko zapowiedź jego kolejnych, niezwykle efektownych wyczynów.

Na sam koniec, proponuje Wam materiał zza kulis, który skupia się na omówieniu przez Emily Blunt oraz Dwayne’a Johnsona nieziemskich efektów specjalnych. Oboje odgrywają w omawianej produkcji głównych bohaterów. Zatem w tym krótkim materiale wideo przekonacie się o ogromnym rozmachu czekającej na Was już od 30 lipca w polskich kinach jedynej w swoim rodzaju przygody.

Zobacz również: Chucky – zabójcza lalka powraca w teaserze nowego serialu SyFy!

Wyprawa do Dżungli to pełna przygód, ekscytująca przejażdżka po Amazonce z dowcipnym kapitanem Frankiem Wolffem (Johnson) i nieustraszoną badaczką Lily Houghton (Blunt). Bohaterka wyrusza z Londynu do dzikiej i niebezpiecznej puszczy. Pragnąc dotrzeć do tajemniczego oraz niedostępnego miejsca, decyduje się skorzystać z wątpliwych usług Franka. Tym samym wkracza na pokład La Quila, zrujnowanej, ale uroczej łodzi wspomnianego bohatera. Lily jest zdeterminowana, aby odkryć prastare drzewo o niezrównanych zdolnościach leczniczych, dzięki któremu odmieni oblicze przyszłej medycyny. Podejmując ​​epicką wyprawę, niezwykły duet napotyka niezliczone niebezpieczeństwa. Wśród nich znajdą się między innymi groźne siły nadprzyrodzone, dobrze ukryte w mrocznych zaułkach pozornie pięknego oraz bujnego lasu deszczowego. Jednakże początkowa misja Lily i Franka wraz z biegiem czasu coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Gdy pewne sekrety wychodzą na jaw, okazuje się, że w rękach bohaterów leży nie tylko przyszłość medycyny, ale i całego świata.

Widowiskowy film przygodowy wyreżyserował Jaume Collet-Serra. Scenarzystami filmu są Glenn Ficarra i John Requa, którzy razem Michaelem Greenem są również odpowiedzialni za wymyśloną historią.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Frank Masi; Disney Enterprises, Inc. 

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?