woody allen
woody allen

Woody Allen powraca! Jego najnowszy film zobaczymy już 17 listopada!

Woody Allen, z przystankiem w Wenecji, wraca do Paryża! Mistrz kina o związkach jeszcze raz zabierze widzów do najromantyczniejszego miasta świata! Niewierni w Paryżu tylko w kinach od 17 listopada.

Woody Allen powraca! Niewierni w Paryżu to 50-ty film w dorobku reżysera i scenarzysty, twórcy nagrodzonych Oscarami: O północy w Paryżu, Vicky Cristina Barcelona, Annie Hall czy niedawnych hitów W deszczowy dzień w Nowym Jorku i Śmietanka towarzyska. Zanim Allen zabierze widzów do francuskiej stolicy, zaliczy przystanek we Włoszech, gdzie film Niewierni w Paryżu będzie miał swój premierowy pokaz na 80. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

woody allen

(c) 2023 Gravier Productions, Inc. Photography by Thierry Valletoux

Zobacz również: Elizabeth Olsen nie chce być znana wyłącznie z roli Scarlet Witch

O filmie

Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi…


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: (c) 2023 Gravier Productions, Inc. Photography by Thierry Valletoux

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?