Wonder Woman 1984 - CCXP
Wonder Woman 1984 - CCXP

Wonder Woman 1984 – Nowy zwiastun z okazji CCXP!

Po pojawieniu się pierwszych trailerów Wonder Woman 1984 fani są bardziej, niż kiedykolwiek podekscytowani nadchodzącym filmem DC. Film w USA zadebiutuje w wybranych kinach i HBO Max już w Boże Narodzenie, 25 grudnia!

Na niedzielnej prezentacji CCXP fani filmów i seriali mogli usłyszeć kilka nowinek na tematy związane z ich ulubionymi produkcjami. Pojawił się nowy zwiastun WW1984, który mimo, że zawiera materiał filmowy znany fanom już z poprzednich trailerów, to możemy dostrzec kilka nowych, naprawdę ciekawych ujęć.

Nowy film o Dianie Prince rozgrywa się w 1984 roku, podczas zimnej wojn., Diana wchodzi w konflikt z dwoma groźnymi wrogami – biznesmenem medialnym Maxwellem Lordem i przyjaciółką, która stała się wrogiem, Barbarą Minervą / Cheetah, jednocześnie ponownie łącząc się ze swoją miłością, czyli Steve’em Trevorem.

Zobacz również: The Offer – Armie Hammer zagra producenta Ojca chrzestnego

Za reżyserię odpowiada Patty Jenkins. W obsadzie znajdują się: Gal Gadot jako Wonder Woman, Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako Barbara Ann Minerva / Cheetah i Pedro Pascal jako Maxwell Pana.

Polska premiera kinowa Wonder Woman 1984 została przeniesiona na 22 stycznia 2021 roku.

Źródło: comicbook.com / twitter / ilustracja wprowadzenia: plakat promocyjny Worner Bros

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?