Nie ma mocnych - anna dymna w prequelu filmu sami swoi
Nie ma mocnych - anna dymna w prequelu filmu sami swoi

Wiemy, kogo zagra Anna Dymna w prequelu filmu Sami swoi!

Na informację o powstawaniu nowego filmu, którego początkiem byli Sami swoi, w polskim Internecie zawrzało. W obsadzie prequelu słynnej komedii znalazła się m.in. Anna Dymna, która zdradziła, w kogo się wcieli.

Choć Anna Dymna nie zagrała w filmie Sami swoi pojawiła się w dwóch kolejnych częściach trylogii, na które składają się Nie ma mocnych oraz Kochaj albo rzuć. Tam zagrała Annę Pawlakównę, córkę Witii Pawlaka (Jerzy Janeczek).

Co wiemy o roli Anny Dymnej w prequelu Sami swoi?

W wywiadzie dla Faktu, aktorka ujawniła kilka istotnych informacji. Oprócz poinformowania o swej roli, zdradziła również, że rozpoczęły się zdjęcia, a atmosfera na planie była dla niej wspaniała.

Zdjęcia już się zaczęły i jest wspaniale! Ja tam gram niestety tylko epizod. Gram prawujenkę Ani Pawlak. Z radością się zgodziłam, jak tylko dostałam tę propozycję. Jak się urodzi Ania w I nie ma mocnych to będzie podobna do tej ciotki i to będzie bardzo sympatyczne. Jest super towarzystwo. Miałam jeden dzień zdjęciowy. Było przeuroczo. Był koń, był Pawlak młodziutki...”

fot. kadr z filmu Nie ma mocnych

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz film Sami Swoi?

Na czym skupi się prequel Samych Swoich?

Akcja filmu będzie mieć miejsce w Krużewnikach i opowie o relacjach Karguli oraz Pawlaków przed przesiedleniem z Kresów na Ziemie Odzyskane w 1945 roku. W głównych rolach wystąpią Zbigniew Zamachowski i Mirosław Baka, zaś za reżyserię odpowie Artur Żmijewski. W pozostałe role wcielą się: Wojciech Malajkat, Adam Ferency, a także Paulina Gałązka.


Źródło: Fakt / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Nie ma mocnych

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?