doktor Ant-Man i Osa: Quantumania
doktor Ant-Man i Osa: Quantumania

Wiadomo, kto jeszcze mógł się pojawić w Doktor Strange 2

Choć w Doktor Strange 2 pojawiło się sporo dodatkowych postaci z komiksów, sporą ich część wycięto. Ostatnio podano informację, o kogo jeszcze chodzi.

Jak się bowiem okazuje, istniała wersja scenariusza, w której do Iluminatów należałaby jeszcze Osa. Ostatecznie jednak z jakichś powodów zrezygnowano z tego pomysłu. Tak czy inaczej nie wniósłby on zbyt wiele, jako że Wanda miałaby ją dość szybko zgnieść. Trzeba też przyznać, że obecność Hope Van Dyne mogłaby się nieco gryźć z kierunkiem obranym w Doktor Strange 2.

doktor strange Evangeline Lilly

kadr z filmu Ant-Man i Osa

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Doktor Strange w multiwersum obłędu to superprodukcja Marvel Studios będąca częścią tzw. IV Fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Gwiazdami filmu Sama Raimiego są Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams i Xochitl Gomez.

Film zadebiutował na dużych ekranach 6 maja 2022 roku i jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji w kinach. W Polsce obraz zaliczył świetny start i osiągnął trzeci najlepszy wynik otwarcia dla filmu superbohaterskiego.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?