Werewolves Within – zwiastun filmu z wilkołakami w roli głównej!

Firma IFC Films opublikowała pierwsze materiały promujące nowy film w reżyserii Josha Rubena pt. Werewolves Within. Plakat oraz udostępniony zwiastun znajdziecie poniżej.

Werewolves Within to hybryda horroru i komedia, do której scenariusz sporządziła Mishna Wolff. Omawiany obraz zadebiutuje na Festiwalu Filmowym Tribeca w środę, 16 czerwca. Kolejnego dnia odbędzie się wirtualny pokaz wspomnianego widowiska. Oparta na znanej grze VR koncernu Ubisoft pod tym samym tytułem, produkcja Werewolves Within pojawi się na ekranach kin już 25 czerwca. Następnie trafi do usługi wideo na żądania 2 lipca.

Zobacz również: Macarena Achaga w obsadzie remake’u filmu Ojciec panny młodej!

Werewolves Within skupi się na przedstawianiu życia mieszkańców małego miasteczka Beaverfield. Widzowie trafią tutaj w dość burzliwym okresie. Otóż projekt proponowanego gazociągu podzieli mieszkańców miasteczka. Do tego szalejąca burza śnieżna skutecznie zmusi ludzi do zamknięcia się w miejscowym barze. Wśród odizolowanej od świata grupki mieszkańców znajdzie się leśniczy Finn (Sam Richardson) i listonoszka Cecily (Milana Vayntrub). Bohaterowie wspólnie postanowią utrzymać porządek oraz odkryć prawdę stojącą za tajemniczą postacią terroryzującą miejscową społeczność.

Fot.: IFC Films

W obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: Sam Richardson, Milana Vayntrub, George Basil, Sarah Burns, Michael Chernus, Catherine Curtin, Wayne Duvall, Harvey Guillén, Rebecca Henderson, Cheyenne Jackson, Michaela Watkins i Glenn Fleshler.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: IFC Films

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?